LONDRA’DA EMLAK

HİZMETLER / EMLAK

LONDRA’DA EMLAK

Londra emlak piyasasında kullanılan birçok terim size oldukça yabancı gelebilir. Evlerin konumu, semti, yaşı, metroya yakınlığı, metrekaresi ve banyo sayısı gibi hususlar, İngiltere’de emlak fiyatlarını belirleyen başlıca detaylar arasında gösterilebilir. Neredeyse, tamamen yabancı olduğunuz bir ortamda emlak yatırımı yaparken konuyla ilgili uzman görüşleri oldukça büyük bir önem arz eder.

İşte bu noktada, tüm detayları göz önünde bulundurarak ve sektörün yıllardır nabzını tutan bir firma olarak en doğru seçimi yapmanıza yardımcı olmaktayız. Kiralama ve satın alma bölümlerinde yıllardır aktif görev almış İngiliz iş arkadaşlarımızla beraber kurduğumuz Londonbyjada ekibi ile yıllar içinde bize ulaşan birçok aileyi kendi bütçelerine ve beklentilerine en uygun evlere yerleştirmekten sevinç ve gurur duymaktayız.

Eğer siz de Londra’da emlak piyasasını takip etmek, hatta Londra’da bir daire/ev kiralamak veya satın almak istiyorsanız bizi arayabilirsiniz. Konuyla ilgili bilgi ve tecrübelerimizi sizlerle paylaşmak, size en doğru seçimi yaparken destek olmak için sorularınızı bekliyoruz.

Kiralık

Satılık içeriği

SON EMLAK MAKALELERİ

Tüm makaleler için lütfen tıklayın.

Emlak  |  15/04/2020

Neden İngiltere’de Emlak Yatırımı Yapmalıyım?

İngiltere’de emlak yatırımı yapmak için çok farklı sebepleriniz ve bu sebepler içinde yatırım amaçlı olarak bir gayrimenkul satın alıp kiraya vermek, İngiltere’ye yerleşmek ya da eğitim amacıyla İngiltere’ye göndereceğiniz çocuklarınızın kiralık evle uğraşmamasını istemek olabilir. İngiltere’de emlak yatırımı her geçen gün artmaktadır. Buna istinaden, İngiltere emlak fiyatları da değişkenlik göstermektedir. LondonbyJada eğitim alanındaki danışmanlık hizmetinin yanı sıra, İngiltere’de yapacağınız emlak […]

Emlak  |  15/04/2020

Londra’da Ev Kiralamak

Yeni bir ülkede yaşam kurmanın çok bilinmeyenli bir denklem olduğunu hepimiz az çok biliriz. Kültürel farklılıklar, iklim, yemekler, çalışma hayatı ve kanunlar gibi birçok faktör aynı anda değişeceği için, böyle bir değişiklik kararından önce, şartların uygunluğu hakkında iyi bir araştırma yapmanız gerekir. Ev kiralama ile ilgili birçok bilgiye de önceden sahip olmanız iyi olacaktır. Birleşik […]

Londra'da EMLAK için yanınızdayız...

Londra'da EMLAK ile ilgili tüm sorularınız ve ihtiyaçlarınız için bizimle iletisime geçmenizi rica ediyoruz.